Reklam Hizmeti

Google Ads ve Sosyal Medya Reklamları ile internet sayfa sitenizin ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artırmak için Google'da ki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapın. 1 milyondan Çok işletmenin kullandığı Google Ads'de şimdi reklam verin. Üstelik siteniz ziyaret edilmezse hiçbir fiyat ödemezsiniz.

Pay Per Click Management

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, Bilhassa de ayrımlı sektörel işletme modelleri için faydalanabilecekleri Hususi bir reklam ağını sunuyor olması ile başka geleneksel reklam olanaklarına kıyasla çok henüz düşük bir bütçe ile çok henüz basit ve hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

son zamanlarda, geleneksel reklam yöntemlerini de dikkate aldığımız vakit bir hayli ayrımlı reklam imkânı olduğunu görebilmekteyiz. son zamanlarda artık toplumun Derhal her kesiminin etken bir şekilde internet kullanıyor olduğu gerçeğini dikkate aldığımız vakit, geleneksel reklam yöntemleri de iç olmak üzere bütün reklam olanakları arasında Google reklamlarının çok henüz randımanlı sonuçlar elde etmeye imkan sağladığı ortadadır. Bu bağlamda hem girişimcilerin hatta ayrımlı işletme modellerinin bu düşük bütçeli ancak buna Karşın yüksek randımanlı reklam imkanından faydalanmaları epey iyi bir fırsat sunmaktadır.

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

İnternet sitenize Yepyeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya var müşterilerinizin Alaka düzeyini yükseltmek gibi oldukça Çok ayrımlı amaçlarınız olabilir. Reklam Hizmetimiz sayesinde bütün bunları basitçe yapabilirsiniz.

Ziyaret Yoksa Ücret Ödemezsiniz

Google ve Sosyal Medya platformlarında arama sonuçlarında reklamlarınız göründüğünde değil; sadece reklamınız tıklanıp internet sayfa siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Hasılı müşterilerinize ulaştığınızda başka bir deyişle reklamlarınız işe yaradığında fiyat ödersiniz.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Duyurun

Sosyal Medya platformlarında, sosyal medya hesaplarınızı öne çıkarmanın en iyi yolu sayfanızın reklamını yapmaktır, sizler için optimize edilmiş reklam kampanyaları oluşturalım ve sayfanızdan en yüksek verimi elde edin.

Video Reklamları

Ürünleriniz veya firmanız hakkında muhteşem bir tanıtım filminiz varsa Derhal videolu reklam yayınlayalım, müşterileriniz reklam videonuzu izlediklerinde sizleri seçenek etmek için sitenizi ziyaret etsin.

Google Ads, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da muhteşem reklam kampanyaları oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Bizimle iletişime geçin

Google Ads ve Sosyal Medya reklamları ile satışlarınızı arttırın

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum geri dönüş elde edin.