Mobil Uygulama Hizmeti

son zamanlarda Akıllı telefon ve tablet kullanım oranı ağırbaşlı oranda artış göstermektedir. Şirketlerin Amel yükünü hafifleterek Amel süreçlerini mobil yazılımlarla takip etmelerine veya müşterilerine Hususi mobil uygulama sahibi olmalarına İmkan tanıyoruz.

Mobile Marketing Services

Akıllı telefon ve tablet kullanım oranının ağırbaşlı oranda artış gösterdiği son zamanlarda, mobil yazılım hizmetleri de Ehemmiyet kazanmaya başladı. Nitekim ayrımlı hedef kitleleri ile etkileşim kurmayı amaçlayan kurumsal Veyahut bireysel girişimciler için mobil cihazlara yönelik Hususi projelerin ağırbaşlı bir getirisi olmaktadır. Çünkü müşterilerimiz, hedef kitlenin ihtiyaç ve talebi doğrultusunda geliştirilmiş bir mobil uygulama sayesinde potansiyel müşterileri basit bir şekilde kazanabilmektedirler.

Akıllı telefon uygulamaları esasında epey geniş bir yelpazeye dağıtılabilmektedir. Bu uygulamaların geliştirilmesi mertebesinde kullandığımız Hususi bir lisan Mevcut ve bu lisan, bizlere bir hayli türden projeyi oluşturabilmemize imkan sağlamaktadır. Netice bakımından siz müşterilerimizin yalnızca nasıl bir mobil proje üzerinde durduğunu bizimle paylaşması kifayet olmaktadır.

Ekibimiz sizlere yalnızca kullanışlı bir mobil Mahsul sunmakla kalmaz özdeş vakitte başarılı çizge detayları, kullanılabilirliği yüksek tema ve kurumsal müşterilerimiz için ise marka kimliğini en iyi bir şekilde yansıtan bir arayüz geliştirilir. Netice bakımından mobil projeniz tam manasıyla sizin beklentilerinizi karşılar. Siz düş, imaj edin, biz gerçekleştirelim.

100%

Memnuniyet Oranı

+10k

Sayfa Kod

+1m

Görüntülenme

300k

İndirme

İster kurumsal, isterseniz de bireysel bir mobil projeden bahsediyor olalım; hedef kitleye ulaşabilmek ve potansiyel müşteriyi kazanabilmek için kuvvetli bir mobil uygulama Koşul. Sizi rakiplerinizden Hususi kılan ayrıntıların ön tasarıya çıkarılması ve nihayet kullanıcıya ulaştırmak istediğiniz ürünlerinizi profesyonel bir nazar açısı ile ulaştırılması gerekir. Yasavul Medya olarak ekibimiz bu erek doğrultusunda hizmet vermektedir.

Arayüz Tasarımı

Mobil odaklı çalışmalarımız ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir arayüz deneyimi sağlıyoruz.

ASO Optimizasyonu

Google Play Store ve App Store üzerinde yayınladığınız uygulamaları zirveye çıkartıyoruz.

Mobil Oyun

Sadece uygulama değil mobil uygulama tasarlama ve düzenleme konusunda da yardımcı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Mobil Uygulama fikrinizi bize iletin, detayları konuşarak şekillendirelim

Firmamız ile iletişime geçerek, projeniz için ilk adımı atabilirsiniz. Firmamız bünyesindeki uzman yazılım ekibimiz, sizlerin sorularını yanıtlamaya ve merak ettiğiniz bilgilere değinmeye hazırdır.