Arama Motoru Optimizasyonu

SEO ile alakadar profesyonel olan Yasavul Medya, kurumsal SEO ve SEO danışmanlığı kapsamında en iyi SEO uzmanı ekibi ile sizlere hizmet sunuyor.

Web Development Services

Arama motoru optimizasyonu sayesinde internet sayfa sitenizi arama motorlarında ön sıralarda çıkarmayı başarabilirsiniz. Bu sayede hedef kitle ile henüz Çok etkileşime geçebilmeniz olası olur.

Organik Hit

İnternet sayfa sitenize organik bir şekilde kullanıcı çekerek, sitenizde zaman geçirmesini sağlayıp arama motorları tarafından sitenizin görünürlüğününü arttıralım.

Site İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, site içi optimizasyon yaparak sıralamanızı yükseltsin.

Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin Mühim bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa açkı kelimelerinize Ehemmiyet vermek için dahili irtibat profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelini oluşturur.  SEO stratejilerimiz , sitenize arama sonuçlarında henüz yüksek bir sıralama kazandırır. Tam bir SEO  anahtar sözcük sıralaması raporu , bir backlink oluşturma bilgileri raporu ve dizine alınmış sayfa profilini sağlayacağız. alıcı odaklı ekibimiz, internet sayfa tabanlı işlemleriniz için  trafik akışınızı iyileştirir  ve  satışlarınızı artırır .

SEO, çevrimiçi pazarlamanın Hayat biçimidir. Siz kıymetli müşterilerimize nitelikli ve Müsait ücretli bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız,  Google, Bing, Yandex ve Yahoo  gibi bütün büyük arama motorlarının en Yepyeni yönergeleri ile alakadar eğitilmiş olduklarından, arkanıza yaslanın ve Arka kalan her şeyi bize bırakın.

89%

Organik Hit

47%

Hemen Çıkma Oranı - Azalma

42%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

100%

Site İçi Optimizasyon

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En Mühim SEO unsurlarından biri hedef açkı kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiği arttırmak için internet sayfa siteniz hakkında en iyi açkı kelimeyi ve stratejiyi ekibimiz belirlesin.

Detaylı Raporlama

İnternet sayfa sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı Dizi trafiğiniz, en iyi yönlendiren açkı kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin açıklaması konusunda Detaylı bir rapor sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Ekibimizde ki profesyonel bir SEO uzmanı ile en kısa sürede iletişime geçmek için bize ulaşın

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir dijital pazarlama stratejisi için kusursuz bir ortaktır.